Pogoda jutro Pogoda Poznań
4-3

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Zziębnięty mężczyzna leżał pod drzewem na poboczu drogi. W porę zauważyli go policjanci
j | aktualizacja: Wtorek, 2 2018 roku, godzina 13: 1

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego na poboczu drogi zauważyli leżącego młodego mężczyznę. Okazało się, że 26-latek, który ma problemy ze zdrowiem i zabłądził. Rodzina zgłosiła jego zaginiecie.

Zziębnięty mężczyzna leżał pod drzewem na poboczu drogi. W porę zauważyli go policjanci
Policja

Leżącą postać na poboczu drogi, pod drzewem zauważyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy, patrolując ulice gminy Ostrowa Wielkopolskiego. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali radiowóz i ruszyli na pomoc. Mundurowi zaopiekowali się 26-latkiem, okryli go kocem termicznym i zabrali do auta.

Zmarznięty 26-latek z województwa śląskiego tłumaczył, że zabłądził i próbuje dostać się do Poznania. Okazało się, że mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. Ponadto policjanci ustalili, że 5 lutego br. policjanci z Pszczyny zostali poinformowani o jego zaginięciu. Tego dnia mężczyzna wyszedł z domu około godziny 9:30 i przestał kontaktować się z rodziną – informuje st. sierż. Małgorzata Łusiak z policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Funkcjonariusze poinformowali Policję w Pszczynie o odnalezieniu zaginionego i odwieźli 26-latka do szpitala, gdzie zapewniono mu opiekę lekarską - dodaje.

Przy okazji policjanci przypominają i apelują do wszystkich, by nie być obojętnym. Czasami nasza spostrzegawczość i zainteresowanie może uratować komuś życie. Wystarczy jeden telefon pod nr 997 lub 112, by komuś pomóc – kończy Łusiak.