blog background
 
Jelonek w podróży: Portugalia po studencku
portugalia, erasmus, covilha, studia, uam, zagranica, erasmus+, wymiana, studenci, studencki, wakacje, podróże, podróżowanie, tanie,tanio, wyjazd, erasmusi, universidad da beira interior, portugal, travels, esn, erasmus students network, studia za granicą
metka_epoznan
Nowa nazwa bloga, decoupage dla WOŚP
ok
12
not ok
1
liczba odsłon: 391

W ten weekend miał się zrobić pierwszy dłuższy wpis, ale jakoś tak wyszło, że było kilka niemogących czekać spraw. Na przykład ta - WOŚP ! 

Jak pewnie zauważyliście zmieniła się nazwa bloga. Teraz będzie on nie tylko o Portugalii, ale też o innych małych i dużych podróżach. Również tych tramwajem po mieście. A że nazwisko mam charakterystyczne - stąd nazwa Jelonek w podróży. :)

Zapraszam na mojego Facebooka - facebook.com/jelonekwpodrozy - tam odzywam się częściej. ;)


To odkrywam kolejną kartę - Jelonek w podróży oprócz tego, że kocha zwiedzać świat, uwielbia też rękodzieło! Lubi też pomagać innym i wierzy, że dobro do nas wraca. :):)

Postanowiłam więc przekazać na licytacje WOŚP ręcznie wykonane przeze mnie techniką decoupage kolczyki i bransoletkę w komplecie. :):) Coś idealnego dla tych, którzy lubią klimaty vintage/retro.
Jako dzieciak chodziłam z puszką po Mrzeżynie i dzielnie zbierałam datki. Nieważne czy padał śnieg, deszcz, czy był mróz. To też były moje małe podróże - czasem prawie 4 km w jedną stronę z domu do centrum mojego miasteczka. Ale to ktoś poratował nas, wolontariuszy, podwożąc nas kawałek, to poczęstował ciepłą herbatą, to nasz super ksiądz zaprosił nas wszystkich na rozgrzewającą zupę, chwaląc przy tym dzieciaki, że to dobry uczynek.
Jakoś tak zawsze robiło się cieplej na sercu, gdy tylko pomyślałam, że robię coś dobrego. Dla innych, dla swoich bliskich, dla siebie - dla nas wszystkich. W końcu sama nie raz korzystałam ze sprzętu zakupionego przez WOŚP dla szpitala w Kołobrzegu. Chyba już wtedy w mojej głowie tkwiło, że z dobrymi chęciami można wszystko, można przekraczać różne granice - i te swoje, i ograniczenia państwa, i przeskakiwać trudności. I dreptać cały dzień w mrozie z uśmiechem od ucha do ucha. :D:D

Bardzo lubiłam to bieganie z kartonową puszką i choć teraz czasu mam troszkę mniej, to skorzystam z dobrodziejstwa internetu - zapraszam do licytacji!


Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej! :D


Link tutaj:

aukcje.wosp.org.pl/komplet-bransoletka-kolczyki-retro-decoupage-i4121847
:D 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.