• 74' Lech musi teraz odpowiedzieć Legii dobrymi akcjami, inaczej w końcówce będą problemy
  • 73' 58-42 w posiadaniu piłki dla Lecha
  • 72' Zmiana w Lechu: Marchwiński za Remireza
  • 72' Dośrodkowanie z rożnego, strzał Jędrzejczyka trafił w słupek, dobitka Lewczuka była już skuteczna
  • 71' Gol dla Legii!
  • 70' Zmiana w Lechu: Gumny za Kamińskiego
  • 69' Dobra interwencja Van der Harta po strzale Rosołka, Butko ubiegł chcącego dobijać Cholewiaka
  • 68' Zmiana w Legii: Rosołek za Pekharta
  • 67' W dobrej okazji znalazł się Cholewiak, ale z kilku metrów uderzył niecelnie
  • 65' Lech rozsądnie utrzymuje się teraz przy piłce, nie ma zbędnego ryzyka
  • 63' Zagranie Cholewiaka w pole karne Lecha, Pekhart nie zdołał jednak do niej dobiec
  • 62' Druga połowa dostarcza mniej emocji niż pierwsza
  • 60' Legia częściej niż przed przerwą gości na połowie Lecha, ale na razie niewiele z tego wynika
  • 59' Nieudane dośrodkowanie Butki w pole karne Legii
  • 57' Było groźnie pod bramką Lecha! Prostopadłe zagranie do Wszołka ten wzdłuż bramki zagrał do Gvili, który mocnym strzałem trafił w kolegę
  • 56' Akcja lewą stroną, ale dośrodkowanie w pole karne Legii nie trafiło do Zhamaletdinowa
  • 55' Zmiana w Legii: Cholewiak za Luiqinhasa
  • 54' Lech na razie spokojnie czekana ruchy Legii
  • 52' Zmiana w Legii: Rocha za Stolarskiego
  • 50' W odpowiedzi akcja Lecha, Butko był już w polu karnym, ale ostatecznie przegrał starcie z Jędrzejczykiem
  • 49' Akcja Legii na prawej stronie, piłka krążyła w okolicy pola karnego, ale wszystko zakończyło się faulem w ofensywie
  • 48' Nieudana akcja Lecha, od bramki Muzyk
  • 47' Oba zespoły na razie bez zmian
  • 46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45' Koniec pierwszej połowy spotkania. Lech Poznań - Legia Warszawa 2:0. Bramki: Jóźwiak, Kamiński
  • 45' Żółtą kartką ukarany Tiba
  • 45' Pierwsza połowa przedłużona o 2 minuty
  • 45' Zagranie Antolicia w pole karne Lecha, Pekhart zdoła uderzyć, ale bardzo niecelnie
  • 43' Lech zdominował Legię w środku pola
  • 42' Faul na Pekharcie w środku pola, piłka dla Legii
  • 40' Lech spokojnie rozgrywa piłkę
  • 38' Puchacz ucierpiał w starciu z rywalem, ale za moment wróci do gry
  • 37' Obaj piłkarze, mówiąc delikatnie, przesadzili z reakcjami przy wzajemnym starciu
  • 36' Żółtko także dla Ramireza, który dyskutował z sędzią
  • 36' Żółtą kartką ukarany Luquinhas
  • 36' Dośrodkowanie na krótki słupek, ale obrona Legii poradziła sobie z zagrożeniem
  • 35' Potężne uderzenie Tiby z dystansu, Muzyk wybił piłkę na rzut rożny
  • 34' Lech nie będzie teraz niepotrzebnie ryzykować, ale to nie oznacza cofnięcia się na własną połowę
  • 31' Jeśli nie dojdzie do jakiejś katastrofy, to trudno sobie wyobrazić, żeby Legia mogła dzisiaj zagrozić Lechowi
  • 30' Kamiński uderzył prawą nogą z lewego narożnika pola karnego, piłka musnęła po drodze Jędrzejczyka, odbiła się od słupka i wpadła do bramki
  • 29' 2:0! Kamiński!
  • 28' Legia nie zagroziła jeszcze dzisiaj bramce Kolejorza
  • 26' Moder! Potężna bomba na bramkę Legii, ale Muzyk zdołał odbić piłkę
  • 25' Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bliższy słupek, Jóźwiak walczył z Antoliciem, pochylił się... a piłka trafiła go w plecy i wpadła do bramki
  • 24' Bramka! Jóźwiak!
  • 23' Dobra interwencja Muzyka przy strzale z 15. metra
  • 22' Plan Legii wygląda podobnie jak podczas ostatniego spotkania z Lechem: czekać na własnej połowie i przeszkadzać
  • 21' Zagranie Antolicia w pole karne Lecha, ale goście nie zdołali wypracować sobie pozycji strzeleckiej
  • 19' Jóźwiak! Po świetnej, prostopadłej piłce Ramireza ten wbiegł w pole karne i uderzył, ale obok bramki
  • 17' W końcu dobra akcja Lecha, Kamiński zostawił piłkę przed polem karnym Ramirezowi, ten uderzył, ale ponad bramką
  • 16' Akcja Legii, próba prostopadłego zagrania do Pekharta, ale ten zagrał piłkę ręką
  • 15' Zagranie Modera, ale dobrze ustawiona obrona Legii wybiła piłkę
  • 14' Rzut wolny dla Lecha i okazja do dośrodkowania
  • 12' Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale Lewczuk pewnie wybił piłkę
  • 11' Rzut rożny dla Lecha
  • 10' Żaden z zespołów nie zbliżył się nawet do bramki rywala
  • 8' Spacerowe tempo meczu
  • 6' Przypomnijmy: nawet remis zapewni Legii tytuł
  • 5' Dość spokojny początek meczu
  • 4' Akcja Kamińskiego prawą stroną, walczył o piłkę w fizycznym pojedynku z rywalem, ostatecznie stracił futbolówkę
  • 2' W składzie Lecha brakuje dzisiaj zawieszonego za kartki Gytkjaera
  • 1' Gramy!

Zgubiono bransoletkę

"W galerii handlowej Posnania w dniu 02.07.2020 ok. godz 18 zagubiono złotą bransoletkę.(Ma ona bardzo dużą wartość sentymentalną, zależy nam na jej odnalezieniu) Na uczciwego znalazce czeka nagroda."

wczoraj, godzina 12:37
Mikolaj: Szukam uroczej Pani, która odezwała się do mnie w sklepie stokrotka na ratajach.
Kontakt
środa, 1.07.2020 r., godz. 19.31
Blondynka: Pozdrawiam Pana ktory na Krasinskiego pracowal z kolega zostaw jakis slad po sobie rano szlam z pieskiem na Krasinskiego
Kontakt
środa, 1.07.2020 r., godz. 18.36
Zauroczony: Pozdrawiam uroczą wysoką blondynkę, której już od jakiegioś czasu nie widuję na przystanku Baltycka i Śródka. Ciągle pamiętam...
Kontakt
środa, 1.07.2020 r., godz. 14.43
Robert: Pozdrowienia dla Pani kasjerki z Biedronki na Zwycięstwa, blondynka w długich włosach. Oczy i kolorowe paznokcie robią wrażenie.
Kontakt
wtorek, 30.06.2020 r., godz. 00.48
Damian: Pozdrawiam śliczna blondynke sobota popołudniu stałem w kolejce przy kasie w zabce w komornikach na stasica ach te oczy odezwij się
Kontakt
niedziela, 28.06.2020 r., godz. 21.11
Nikola: Szukam przystojniaka z sklepu nocnego wilda poznan ktory pomógł mi poczymac koszyk z zakupami dzienkuje
Kontakt
niedziela, 28.06.2020 r., godz. 20.28
Damian: Koleżanko z Golfa Pz widzieliśmy się na Katowickiej, masz piękny uśmiech jak masz ochotę się poznać to się odezwij :) kolega z zielonego kombi
Kontakt
piątek, 26.06.2020 r., godz. 21.51
Grażyna: Przemilemu Panu policjantowi, który dzisiaj koło południa na wysokości Olimpii pomógł w czasie awarii niebieko szarebrnej Mazdy 323, serdecznie dziękujemy.
Kontakt
piątek, 26.06.2020 r., godz. 21.14
Adek: Gorrrąco pozdrawiam śliczną, ubraną na czarno "biegaczkę" , 26.06 godzinka 20:00 koło AWF. Nie biegaj proszę tyle bo "zgubisz" te seksowne kształty, Piękna;) Ten gapiący się z czarnego auta:)