Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama

Rokietnica: wysyłał marihuanę pocztą

KaT
wtorek, 12.09.2017 r.
godz. 13.28
KaT | wtorek, 12.09.2017 r., godz. 13.28
Rokietnica: wysyłał marihuanę pocztą
fot. Policja

20-latek z gminy Rokietnica może trafić na 8 lat do więzienia za wprowadzanie do obrotu środków odurzających. Mężczyzna wysyłał marihuanę pocztą.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W sierpniu szamotulscy policjanci dostali informację o podejrzanej przesyłce nadanej w jednej z placówek. W kopercie znajdowała się marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli list. Po kilku dniach w placówce pojawiła się kolejna taka przesyłka. Ostatecznie udało się ustalić, kto stoi za wysyłką narkotyków.

- Choć mężczyzna posługiwał się fikcyjnymi danymi i kamuflował swój przestępczy proceder na wszelkie możliwe sposoby, skrupulatna praca doprowadziła kryminalnych do podejrzewanego. Okazał się nim mieszkaniec gminy Rokietnica. 6 września w godzinach wieczornych funkcjonariusze zatrzymali 20-latka w jego miejscu zamieszkania - wyjaśnia Sandra Chuda z szamotulskiej policji.

W mieszkaniu 20-latka znaleziono m.in. kilka kilogramów tytoniu bez akcyzy, ponad 1800 kartoników znanej marki papierosów, a także sprzęt do zagłuszania sygnałów GPS i telefonów. - Mężczyzna usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu środków odurzających - dodaje. Grozi mu do 8 lat więzienia, ale nie jest wykluczone, że 20-latek usłyszy kolejne zarzuty.

Reklama