Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama

Rokietnica: kradną koła z samochodów. „To już jakaś plaga”

KaT
czwartek, 28.09.2017 r.
godz. 08.58
KaT | czwartek, 28.09.2017 r., godz. 08.58
Rokietnica: kradną koła z samochodów. „To już jakaś plaga”
fot. Rokietnica wokół nas / Facebook

W ostatnich dniach na terenie Rokietnicy doszło do kradzieży kół z aut zaparkowanych przy domach. Mieszkańcy ostrzegają się wzajemnie i piszą, że to „plaga”.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Facebookowy profil Rokietnica wokół nas w drugiej połowie września opisał kilka przypadków kradzieży kół aut zaparkowanych przy domach na terenie Rokietnicy. Najpierw do kradzieży doszło w rejonie ulicy Szafirkowej. - Ukradli koła od samochodu, pojazd zostawili na cegłach, a śruby zostawili, więc to na pewno ci sami złodzieje, którzy ostatnio również z mojej ulicy ukradli innemu sąsiadowi koła od samochodu - napisał jeden z mieszkańców.

Do kolejnej kradzieży doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. - To już jakaś plaga! Dziś w nocy złodziej znów zaatakował. Rokietnica ulica Przyjemna. Łupem padły koła sąsiada. Oczywiście nikt nic nie widział. Złodziej szt. 1 gdyż zostawił ślady. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów - pisze kolejny mieszkaniec. Z relacji sąsiadów wynika, że prawdopodobnie złodziej wcześniej podał coś psom należącym do właścicieli posesji - zwierzęta wymiotowały i nie przebywały na podwórku.

W środę koło skradziono z auta zaparkowanego przy ulicy Lipowej. Mieszkańcy nie ukrywają, że obawiają się kolejnych takich sytuacji. Tym bardziej, że już na początku roku odnotowano kradzieże kół w tym rejonie. Jeśli posiadasz informacje na temat tych kradzieży - skontaktuj się z policjantami z Tarnowa Podgórnego pod numerem 61 84-148-60.

Reklama