Reklama
Reklama

Spółka SPAR Group Ltd zainteresowana kupnem Piotra i Pawła

fot. materiały prasowe PiP

Inwestycja wymagać będzie uzyskania zgody prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Wstępna umowa między stronami zostanie podpisana w ciągu najbliższych tygodni, po czym zostanie złożony stosowny wniosek do Prezesa UOKiK - poinformował dziś Aleksander Rosa, rzecznik Piotra i Pawła. Szczegółowe informacje dotyczące planowanej inwestycji umowy zostaną przekazane po zatwierdzeniu inwestycji przez Prezesa UOKi - dodał. SPAR Group Ltd jest notowana na giełdzie w Johannesburgu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

W latach 60’ xx wieku została master franczyzobiorcą Spara na rynek RPA. Obecnie Spar Group Ltd działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii i Szwajcarii. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 48 krajach na 4 kontynentach. SPAR jest największą dobrowolną organizacją handlowa na świecie, zrzeszająca niezależnych detalistów i hurtowników.

Już od wieli miesięcy informowaliśmy o problemach sieci. W szczytowym momencie Piotr i Paweł miał około 140 sklepów. W tej chwili jest ich o połowę mniej.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przeszły nad zachodnią Wielkopolską: pożar budynku od pioruna
20℃
15℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
11.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro