Reklama
Reklama

Rodzina Świtalskich otwiera kolejny market w Poznaniu: całodobowy i bezobsługowy

fot. Bio Family Supermarket

Będzie to piąty market sieci w Polsce. Wszystkie wyróżniają się tym, że klienci mogą w nich robić zakupy nawet w nocy czy w święta.

Pierwszy market sieci Bio Family powstał w listopadzie 2017 roku na poznańskich Winogradach. W sklepie można nabyć wyłącznie produkty, które posiadają certyfikat BIO. Jest to nie tylko żywność, ale też kosmetyki czy środki czystości.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA


Obecnie funkcjonują cztery sklepy sieci - w Poznaniu, Wrocławiu, Swarzędzu oraz Konstancinie-Jeziorna. 18 maja na poznańskich Smochowicach otwarty zostanie kolejny. - Klienci będą mogli robić zakupy w normalnych godzinach otwarcia supermarketu, a poza tymi godzinami będzie można korzystać z możliwości zakupów nad ranem, w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu. Drzwi do supermarketu będzie można otwierać samemu za pomocą aplikacji w smartfonie - wyjaśnia sieć.

Spółką odpowiedzialną za powstanie marketu kieruje Mateusz Świtalski, syn Mariusza, który był twórcą największych polskich sieci handlowych (jak choćby Elektromis, Biedronka czy Żabka).

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
13℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
17.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro