Reklama
Reklama

Na ul. Taczaka i Garncarskiej prace idą pełną parą. Trwają roboty rozbiórkowe

fot. PIM

Po zakończeniu prac przygotowawczych, na ul. Taczaka i Garncarskiej rozpoczęła się rozbiórka dotychczasowej nawierzchni.

Jak zapowiadają Poznańskie Inwestycje Miejskie po zakończeniu prac rozbiórkowych ruszą związane z przebudową infrastruktury podziemnej, które - w celu minimalizacji utrudnień - prowadzone będą w tym samym czasie również przez gestorów sieci gazowej i ciepłowniczej.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Przebudowa będzie kosztowała niemal 8 mln zł. Po jej zakończeniu ulice Taczaka i Garncarska będą tzw. "strefą zamieszkania". Wjazd do strefy i wyjazd z niej odbywać się będą poprzez wyniesione przejazdy z ulic Kościuszki, Ratajczaka i Święty Marcin.

Efektem prac modernizacyjnych będą m.in. uspokojenie ruchu i eliminacja barier architektonicznych. Pojawi się więcej zieleni. Poprzez zaplanowanie miejsc parkingowych zagwarantowana zostanie możliwość sprawnej obsługi lokali usługowych działających na odnowionych ulicach - informują PIM.

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie - dodają.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW rozszerza ostrzeżenie o upale na całą Wielkopolskę
36℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.28g/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro