Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 12
Reklama

Trener Jagiellonii Białystok: mecz z Lechem będzie najtrudniejszy

sk
czwartek, 12.10.2017 r.
godz. 20.35
sk | czwartek, 12.10.2017 r., godz. 20.35
Trener Jagiellonii Białystok: mecz z Lechem będzie najtrudniejszy
fot. PAP/Artur Reszko

Jagiellonia Białystok mierzyła się w tym sezonie już m.in. z Legią Warszawa, ale zdaniem jej trenera najtrudniejszym sprawdzianem będzie konfrontacja z Kolejorzem.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
29°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1016 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Zespół z Podlasia zajmuje obecnie 4. lokatę w tabeli Lotto Ekstraklasy z 19 punktami na koncie. Lech Poznań jest jak na razie lepszy o 2 punkty, co daje mu 2. pozycję w ligowej klasyfikacji. Piątkowy mecz zapowiada się zatem bardzo emocjonująco.

- Myślę, że to będzie dla nas najtrudniejszy mecz z tych wszystkich, co graliśmy do tej pory. Lech jest zespołem bardzo dobrym zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Aby zdobyć trzy punkty, musimy zagrać naprawdę bardzo solidne spotkanie - ocenił Ireneusz Mamrot, cytowany przez serwis jagiellonia.pl.

Kolejorz po raz ostatni pokonał Jagiellonię 2,5 roku temu. W Białymstoku nie koncentrują się jednak na historii. - Nie ma to większego znaczenia, tak jak nie miało, gdy jeździliśmy do tych zespołów, z którymi ostatnio nam się nie wiodło – z Wisłą, Lechią, czy nawet z Legią. Tutaj ta passa jest korzystna, ale każdy mecz zaczyna się od stanu 0:0. Nawet jak się z kimś pięć razy z rzędu wygra, to nie ma żadnej gwarancji, że uda się to również po raz szósty. Trzeba skupić się tylko na swojej grze i zagrać na maksimum swoich możliwości - ocenił Mamrot.

Reklama